O Pádech

Jsme kapela složená z pražských, plzeňských a železnobrodských zkušených muzikantů, hrající převzaté skladby napříč žánry (country, beat, rock, poprock), písně české i zahraniční od 60. let po současnost.

Hrajeme taneční zábavy (v restauracích, sokolovnách, kulturácích, tanečních sálech i pod širým nebem), bály, městské slavnosti, firemní, klubové i soukromé akce ( svatby, narozeniny ).

Hana Brejchová - zpěv

Narozena: 12.3.1981

K její oblibě patří: děti (vlastní), Míšánek, chata na Zelené hoře, přátelé, miluje humor a smích

Nástroj: vlastní hlasivky, kytara, klavír, flétna

Aparát: 12ti strunná kytara Martin a Co

Jídlo: panenka s brusinkovou omáčkou, jahody, maliny

Pití: Sauvignon z Nového Zélandu

Písnička: Your song (Elton John), Will you still love me tomorrow (The Shirelles), novější Shivers od Sheerena, je jich ale spoustu nádherných, co jí chytají za srdce...

Kapela: The Beatles, Abba, Chinaski, písničky od Kubišové, Nováka, Žbirky a milion dalších

V 16 letech začala zpívat a hrát (klávesy, kytara) na plesích a zábavách se stříbrskou znovuobnovenou kapelou Amatiband. Poté se dvěma saxofonisty založili rock'n'rollové uskupení Jen tak band. Hráli po ČR v klubech, Majálesy, zejména plzeňský kraj. Po VŠ začala zpívat a hrát na altovou flétnu ve folkrockové kapele Neboysa. Po i během mateřských hostovala nárazově v různých kapelách, opět plesy, maturitní plesy, svatby atd. S kapelou Pády ji seznámil společný kamarád "Rajčák". Byla to láska na 2.pohled.

 

 

 

Zdeněk Brožka - sólová kytara, zpěv

Narozen: 26.6.1954
K jeho oblibě patří:
Nástroj: ŽENA
Aparát: Hughes Kettner
Jídlo:
Pití: Pivo
Písnička: Nemo
Kapela: Nightwish

 

 

Petr Němec - basová kytara, zpěv

Narozen: 29. 6. 1953
K jeho oblibě patří:
Nástroj:Yamaha  BB 735 A, Sire Marcus Miller V7 Alder-5 G2
Aparát: Markbass
Jídlo: Hovězí biftek
Pití: Jameson
Písnička: Hotel California
Kapela: Deep Purple

Hrál v kapele Leteňáci, Ambrož, hrál s hudebníkem Jakubem Kořínkem, Jiřím Brychem
(The Beatings) a Jiřím Jiráskem (George & Beatovens) a v kapele FO3-Praha .
Poslední kapela, ve které hrál a je její spoluzakladatel, byla bigbítová kapela BEAT-OUT. Miluje rychlá auta a motorky, hraní na basu a svoji manželku Olinku.

 

Vašek Kryštůfek - bicí

Narozen: 26. 8. 1963
K jeho oblibě patří:
Nástroj: SONOR Martini
Aparát: Nepotřebuje
Jídlo: Kuřecí maso
Pití: Rum
Písnička: Hells Bells
Kapela: AC/DC

Začínal v 19 letech, kdy se stal členem plzeňského tanečního orchestru GOLF BAND. Zde hrál v letech 1982-1983. Následovaly další cca dva roky 1983 a 1984 v bigbítové kapele ŠEM ROCK. Následující rok 1985 byl spíše pokus usadit se v "kavárenské kapele" SATELIT. Až teprve následující rok 1986 začalo delší angažmá a to ve velmi známé a úspěšné plzeňské kapele GEMMA. Tak jako v porevolučním roce 1990 skončilo mnohé, skončila i tato kapela. Následujících cca 10 let, až do roku 2000, jezdí jako technik a osvětlovač s mnohými, převážně plzeňskými, kapelami. U Vaška neplatí "nevstoupíš do stejné řeky" a tak v roce 2001 se vrací do stále fungujícího tanečního orchestru GOLF BAND.

Po klasickém bigbítu se však stýská víc a víc a tak 16.11.2011 začíná hrát v další kapele, v bigbítové kapele BEAT-OUT . V roce 2012 přijímá nabídku hrát v kapele PÁDY .

 

Antonín Nič - klávesy, zpěv

Narozen: 6.10.1961

Multimuzikant:V Lidušce( LŠU) začal hrát na B-trumpetu, začátkem studia na Střední průmyslové pak začal hrát bicí, po vojně přibyly klávesové nástroje a doprovodná kytara, postupem času i baskytara .

 

Nástroje: mnoho

Aparát: kompletní Pa + comba

Jídlo: víc gurmet než gurmán

Pití: co teče, nejradši vodu ( ale umí se i zmlíkovat)

Písnička:Skákal pes , přes oves ,..

Kapela:Olympic,Katapult,Marsyas,BlueEfekt,Queen,Slade,Sweet, Nazareth,Deep Purple,Abba,Smokie,Black Sabbath,Beatles,......

Ostatní činnosti: truhlář, zámečník, svářeč, gaučing

Narodil se v Jablonci nad Nisou, kde žil 57 let, nyní žije v Železném Brodě, kde si koupil dům . První kapelu AKUSTIC založil se spolužáky na střední, po vojně řada kapel v okolí Jablonce. Postupně i mimo Jablonec ( ale není mimoň ) . Po dlouhém pětiletém vybírání konečně zakotvil. Kapela PÁDY je mu blízká duchem i věkem .